Agencja Pracy

Jeśli jesteś wykwalifikowanym pracownikiem, a twoje wynagrodzenie Cię nie satysfakcjonuje, podejmij współpracę z nami! Pracując na zagranicznych budowach nie tylko zdobędziesz nowe doświadczenie, ale przede wszystkim znacznie podniesiesz swój miesięczny dochód! Gwarantujemy korzystne warunki pracy, a także:

Wysokie wynagrodzenia

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

Transport do pracy

Wyżywienie

Oferujemy pracę wszystkim specjalistom technicznym i wszystkim innym specjalistom budowlanym. Chętnie pomożemy Ci znaleźć pracę w całej Unii Europejskiej! Poszukujemy uzdolnionych ludzi z energią do działania! Oferujemy również szeroki zakres pakietów szkoleniowych, dzięki którym nasi pracownicy mogą się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Nieustanne doskonalenie umiejętności budowlanych w połączeniu z praktyką i doświadczeniem są gwarancją sukcesu i solidnym wzorem dla przyszłych pokoleń.

Dodatkowe świadczenia

W FB PROJECT sp. z o.o. wynagrodzenie to znacznie więcej niż tylko wypłata. To połączenie konkurencyjnej pensji i świadczeń, umożliwiających najlepszą opiekę medyczną, najwyższe składki emerytalne oraz spędzanie wolnego czasu na wysokim poziomie.

Społeczność

W FB projekt dbamy o środowisko, w którym świadczymy usługi. Pomaga nam w tym wysokiej jakości praca i innowacyjne rozwiązania, które stosujemy. Nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w respektowaniu społeczności, do której należymy.

Wsparcie na odległość

Jednym z wielu czynników, które sprawiają, że polityka FB PROJECT sp. z o.o. jest unikatowa, jest to, że zapewniamy programy wspierające Ciebie i Twoją rodzinę na odległość. Wiemy, jak ważne są więzi rodzinne i robimy wszystko, aby nasi pracownicy mogli je pielęgnować.

Certyfikat

Illustration

Posiadamy również certyfikat agencji pośrednictwa pracy wydany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego 28 października 2019, o numerze 23025. Posiadamy oznaczenie agencji pośrednictwa pracy, abyśmy mogli świadczyć usługi w Polsce i za granicą, takie jak: pośrednictwo pracy, doradztwo personalne i profesjonalne porady zawodowe.